Saturday, September 1, 2012

PWA, kuidas üks on võrdsem kui teised

Björn Dunkerbeck on legend. Ja legendile on rohkem lubatud, kui teistele. Esiteks on Dunkil oma PWA privaattelk. Väliselt samasugune, aga tegelikult  teistsugune, kui teistel. Dunki telgi esimene sein käib lahti lukuga, et selle ette saaks  vajadusel moodustada päikesevarju. Ja et varjata telgis toimuvat võõra pilgu ees. Lukk on peaaegu kogu aeg kinni. Mis seal toimub jääbki saladuseks. Ainus asi, mida tuvastasin, telgis on Red Bulli külmik (selline ümmargune, magu poodides näha võib) ja seda valvab juba tuntud kolli välimusega caddy!

Dunki saab lubada ka seda, et kui talle ei sobi, siis katkestatkse sõit. Esmapilgul uskumatu, aga nii see paraku on. Esimene selline sõidu katkestamine toimus teispäeval, kui Dunkerbeck jäi starti hiljaks. Ja et ta kohe glissi ei saanud, siis piisas vaid sellest, et ta käega vehkis ja karjus ning sõit katkestatigi. Kuigi ülejäänud seitse täisglissis märgi poole sõitsid. Hea küll, võib olla tõesti oli tuult vähe! Aga sama nali läks läbi ka täna, kui Dunki, olles päris taga, gliseerides!! käega vehkis ja kohe katkestatigi sõit. Tuule puudumise tõttu? Mis sest, et kogu fleet gliseeris. Tundub, et kohtunikud väldivad võimalust legendiga vaielda.

Dunki on kiire vaid vees. Kaldal Dunki väga kiiresti ei liigu. Taarub vaevaliselt oma umbes 120 kg lihasmassi vedades. Nägu paistes. Dunki liigesed ei jõua ülekaalulist keha liigutada. Päris hirmus vaatepilt tegelikult.  Dunki näeb välja nagu Tank Evans multifilmist "Surf's up". Steroidid, steroidid, ohtlik värk!  Igal juhul olen kaldal oluliselt kiirem kui Dunki.

Dunkerbecki pikendusega telk avaneb vaid siis, kui caddy asju välja veab
                        Lihtsurelikel pole midagi varjata


No comments: