Thursday, July 23, 2009

Tarifa kutsub taas: Jahe Camp 2009


Esimesed sügiseselt jahedad õhtud meenutavad, et mitte igal pool ei lähe vesi septembris külmaks. Team Jahe surfilaager Tarifal toimub taas ning kõik sõbrad-tuttavad on oodatud ühinema. Tänaseks on selge niipalju, et esimesed tiimi liikmed saabuvad Tarifale juba 15.-16. septembri paiku, et jälgida, kuidas Nordea Vabastiili tiimi poisid Tarifal toimuval EFPT etapil stardivad.

Pisut pärast EFPT võistlusi jõuab Tarifale Team Jahe surfibuss, kuid käru suurus, kaasa võetavate kamade hulk ja kamade transpordi hind on veel lahtised, huvilised, jälgige meie veebi. Viimased laagrilised lahkuvad Tarifalt ilmselt oktoobri teises pooles, nii et rohkem kui kuu kestel peaks iga Team Jahe liige, sõber ja fänn endale sobiva aja ja seltskonna leidma.

Suure bussi võimalus, tundub, on tänaseks Masu ja Täpe nahka läinud ja igaüks peab ise vaatama, kuidas kohale jõuab. Muutunud majandusolukorras on pisut kerkinud ka odavlennufirmade lennupiletite hinnad ja täna ei oskagi veel öelda, milline on kõige soodsam viis Tarifale jõuda. Üks variante on Eesti Purjelaualiidu ja Horizon Traveli koostöös soodsalt otse Tallinnast Malagasse lennata. Tõsi, siis tuleb Malagast sebida katuseraamidega rendiauto ja Malagast Tarifale jõuda, aga see on juba pisiasi.

Võib ka selguda, et kõige odavam tuleb suure pere või seltskonna peale siiski autosõit ette võtta, sest vanasõna "raha on aeg" peab paika ka majanduskriisi tingimustes ning kui mõnel enam tööle kiire ei ole, siis surfikoormaga läbi Euroopa kulgemine on päris tore viis ootamatult tekkinud vaba aja sisustamiseks.

Ka majutuse osas ei ole sel aastal konkreetset diili veel tehtud. Suure tõenäosusega asub enamus seltskonnast jällegi juba tuttavasse kämpingusse Las Dunas ning küllap saab raskel ajal seal suurema seltskonna pealt ka mingi soodustuse, kuid ööbida võib mujalgi, eks turistide puudus on igal pool hindu korrigeerinud.

Nii et variandid on võimalikud, kuid Tarifa laager jääb. Muidugi võib alati Team Jahe liikmetele kirjutada ja küsida, kuis siis om. Või jätta oma küsimus ja kontakt näiteks meie veebi kommentaaridesse. Näeme Tarifal!

1 comment:

maks hull said...

Soovitan las dunase asemel Torre de la Penia kämpingut. penia II on otse rannal, linnale kah poole lähemal.